Petr “Pejros” Vyroubal 

Kožušany - SLOVAN 2:2 - 31.3.2024
Běží 90. minuta utkání a my prohráváme na hřišti Kožušan 1:2. Míč si po faulu na svou osobu bere kapitán Slovanu Petr “Pejros” Vyroubal a pak vypustí raketu, která se na stadionech jen tak nevidí …

Jakub "Zachy" Zachar

SLOVAN - Šternberk 3:1 - 4.8.2019 

Dvěma góly se zapsal do statistik utkání proti Šternberku černovírský Jakub Zachar. Do anketního výběru se dostal pak jeho druhý zásah. Po přihrávce k pokutovému území se Zachar s míčem rychle otočil a bez váhání pálil na branku Šternberku. Pokus se mu vyplatil, mířil přesně k tyči, kam už se gólman soupeře nestihl dostat.

Marek "Kišin" Kirschbaum

SLOVAN - Šternberk 2:0 - 19.8.2018 

Nepřesně odvrácený míč obranou Šternberku si za pokutovým územím našel Marek Kirschbaum a s nabídnutou příležitostí si věděl rady. Hráč Černovíra si balon nachystal na levačku, pohotově z kroku vypálil a střela se povedla ideálně k tyči, což nakonec znamenalo vítězný gól.

Bořivoj Petrů

Rapotín - SLOVAN 0:1 - 1.5.2018 

Po neuvěřitelném dubnovém gólu Cristiana Ronalda v Lize mistrů se zakončení nůžkami dostalo do kurzu nejen v krajském přeboru. Po několika neúspěšných pokusech napodobit fenomenálního útočníka v různých utkáních to konečně vyšlo. Tuhle parádičku vyšvihl Bořivoj Petrů z Černovíra a jednalo se navíc o gól, který zajistil olomouckému týmu tři body v boji o záchranu.

PARTNEŘI KLUBUsponzori_2024.jpg