Krajská soutěž starších přípravek ročník 2023/2024

2023_STP.jpg

Trenér

  • Tomáš Tempír
  • tel.: 607 059 047 
  • tomastempir@post.cz

Asistent trenéra

  • Oldřich Foret
  • tel.: 739 466 624
  • oldrich.foret@seznam.cz

Asistent trenéra

  • Aleš Vlček
  • tel.: 
  • @

Podzim 2023

St. přípravka - soutěž okres turnaj v Olešnici 

Slovan - FK Nové sady "A" 3:4
Slovan - Sokol Velký Týnec 8:2
Slovan - 1. FC Olešnice u Bouzova 3:3


1. zápas proti nejsilnějšímu týmu na turnaji kluci nezačali dobře a hned v 1. minutě  jsme začali prohrávat 1:0, ale kombinací se dostali do hry, otočili skóre hrál se vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase byly Sady o trošku lepší a vyhrály.  Ale za trenéry dobrý zápas, kde bylo to, co po klucích chceme, včetně důrazu v osobních soubojích. Vzhledem k tomu, že nás stejný soupeř v minulém týdnu porazil 7:0, tak kluky chválím!

2. zápas proti Týnci byl na pohodu z naší strany, pěkné akce, spousta zakončení a pohodové vítězství. 

3. zápas proti domácím měl skvělý začátek, dostali jsme se do vedení 3:0, ale nevyužili jsme několik šancí a soupeř nám takovou šmudlou dal gól. Pak již bylo vidět, že se kluci nemohli dostat do tempa, některým chybí fyzička a soupeř urputností vyrovnal. 

Celkově odehraný výborný turnaj! S drobným výpadkem v posledním zápase, kdy měla být jednoznačně hladká výhra. I přes to kluky chválím, všichni odvedli maximum! ©OF

2.6.2024

Starsi přípravka kraj turnaj na Nových Sadech

Slovan - Nové Sady 2:7
Slovan - Mohelnice 4:4
Slovan - Hranice 8:2

První zápas dalšího turnaje nezačínáme prilis aktivne a brzo prohráváme 2:0 pak se hra vyrovnává a my nastrelujeme několikrát brankovou konstrukci. těsně před poločasem soupeř dává po našem rohu na 3:0. do druhé poločasu vstupujeme lépe a dáváme 2 góly ale soupeř opět odskakuje a náskok navyšuje. 

Druhý zápas s Mohelnici  začínáme dobře, agresivně a jdeme do vedení 3:0 pak asi polevime nevyužijete šance kdy jde hráč sám na brankáře (z pohledu trenéra ze střídačky svou laxností soupeř vycítí šanci a postupně vyrovná hru i skóre. My jdeme 5 minut před koncem do vedení na 4:3 ale asi minutu před koncem si necháme dát gól kdy z mého pohledu byla laxni rozehrávka od gólmana a obranu. 

Poslední zápas s Hranicema začínáme vlažne a brzy prohráváme 2:0 během první poločasu ale obracíme skóre a zápas je v naší režii. 

I přes prohru v prvním zápase hodnotím předvedeny výkon hráčů kladne byl to zápas na který se dalo dívat (hezké akce, individuálně) zato "výpadek - ztráta motivace??" v druhém zápase je kankou na to jak bych chtěl aby jsme se prezentovali. © TT

2.6.2024

Starší přípravka okres, turnaj na domácím hřišti 

Slovan : Nové Sady 0:7
Slovan : Olešnice 1:1
Slovan : Velký Týnec 3:1

První zápas nezačal dobře, kluci nebyli soustředění, soupeř toho využil a v prvním poločase jsme dostali čtyři branky. V druhé půlce jsme dostali ještě tři .

Po rozmluvě s hráči druhý zápas hráli mnohem lépe. Hra byla vyrovnaná, kluci měli mnoho šancí, které neproměnili. A zápas skončil remízou 1:1.

Ve třetím zápase kluci hráli velmi dobře, individuálně se prosazovali a přihrávali si . Zápas jsme vyhráli 3:1. ©AV

26.5.2024

Turnaj Velký Týnec

Slovan - Mohelnice 1:3
Slovan - Přerov 6:1
Slovan - Velký Týnec 1:8

Dnešní sestava opět doznala změn oproti minulému týdnu (což bylo způsobené školou v přírodě, nemocí, a rodinným "výletem" 

První zápas proti Mohelnici začínáme ospale první poločas konci 1:1 o přestávce zdůrazňujeme hráčům že je zápas vyrovnaný že můžou rozhodnout jeden dva souboje respektive góly což se potvrzuje

Druhý zápas s Přerovem hrají kluci lépe dokáží se individuálně prosadit prihrat a vystreli ale asi to bylo dáno slabším soupeřem než naším zlepšením

Do třetího zápasu vstupujeme dobře naladěni a ze začátku je zápas vyrovnaný ale s postupem času je soupeř nebezpečnější a nakonec jde do vedení které navyšuje na 2:0 asi půl minuty před koncem 1 půlky si dáváme vlastní gól. Druhý poločas začínáme stejně jako končíme ten první a dáváme si již 2. vlastní gól v zapase pak už jsou hlavy dole a většina hráčů se bohužel s výsledkem zápasu nesnaží nic udělat. © TT

18.5.2024

Turnaj v Přerově (Lazníky)

Slovan - Sigma 6:2
Slovan - Konice 4:2
Slovan - Přerov 4:3

První zápas proti sigme nezačínáme šťastne a prohráváme 1:0 do polocadu ale zápas otacime a v druhé půlce navyšujeme náskok 

Druhý zápas s Konici začínají dobře pak si ale na konci prvního poločasu kluci vyberou slabší chvilku kdy dají soupeři šanci se gólové priblizit

Poslední zápas s Přerovem je nejvyrovnanejsi a soupeř na každý nas gól dokáže reagovat. Kluci makali a bojovali a po gólu cca 4min před koncem už soupeře nenechali vyrovnat. 

Turnaj hodnotím pozitivně a to zejmena poslední zápas kde kluci makali a proti fyzicky vyšším hráčům (i kvalitním na balónu) kteří hráli do těla dokázali zápas odehrát v plném nasazení až do konce. © TT

St. přípravka - soutěž okres turnaj v Hlubočkách 

Slovan - FK Hlubočky 5:3
Slovan - FK Šternberk 4:8
Slovan - SK Náměšť na Hané 4:6

1. zápas proti domácím Hlubočkám začínáme skvěle  a rychle jdeme do vedení  1:0. Od výraznějšího náskoku drží skvělými zákroky domácí gólman. Do poločasu se soupeři podaří vyrovnat, ale i přes vyrovnání jsou kluci lepší. Z naší strany jsou vidět krásné akce a z kraje druhého poločasu rychle soupeři odsakujeme a již si dokážeme vítězství pohlídat. 

2. zápas proti Šternberku nezačínáme dobře, soupeř posílený o několik kluků z kraje nás přehrává kombinačně a vysokým důrazem. Kluci se s tím nedokážou popasovat, celý zápas je soupeř lepší a zaslouženě vítězí. 

3. zápas proti Náměšti rychle prohráváme 1:3, ale kluci neskutečně zabojují a do poločasu otáčí výsledek na 4:3. V druhém poločase již klukům dochází síly, nedáme několik vyložených šancí a zápas prohráváme.

Celkově odehraný dobrý turnaj s místy pěknými kombinacemi. Je potřeba zapracovat na fyzičce kluků. 
Opět musím pochválit Justýnku z mladší přípravky, chytala skvěle i přes to, že ji párkrát soupeři nevybíravě dohrávali. © OF

12.5.2024

Turnaj Šternberk

Slovan - Hranice 5:3
Slovan - Čechovice 2:7
Slovan - Šternberk 6:5

Dnešní poledni turnaj ve Šternberku jsme rozehráli proti Hranicim ve značné pozměněné sestavě oproti minulému týdnu jednak snahou trenérů dát příležitost i dalším hráčům hlavně ročníku 2014 v krajské soutěží a jadnak omluvenkama na poslední chvíli. Zápas nezačínáme příliš dobře ale postupně ho otočíme v nás prospěch. 
Druhý zápas na nás vyletěli hráči Čechovic a nic moc nám nedovolili bohužel jejich nasazení a chuť vyhrát byla o level výš než ta naše
Poslední zápas proti domácím se postupně dostaneme do vedení 6:2 ale slabá petiminutovka ve druhém poločase kdy se soupeř dotahuje na rozdíl 1 gólu dělá z konce zápasu drama. 
Je dobře že kluci (2014) ukázali že si nominaci zasloužili rozšířili kádr z kterého můžeme stavět tým pro krajskou soutěž. © TT 

12.5.2024

St. přípravka - soutěž okres turnaj v Náměšti na Hané

Slovan - FK Hlubočky 4:0
Slovan - SK Náměšť na Hané 7:5
Slovan - FK Šternberk 11:0
1. zápas proti Hlubočkám začínáme dobře. Několik dobrých střel, ale hostující gólman nás vychytal. I soupeř má pár slibných zakončení, ale v bráně nás skvěle drží Justýnka. Postupně přebíráme iniciativu a krásnými kombinacemi přidáváme góly. 
2. zápas proti domácí Náměšti začínáme špatně. Rychle prohráváme 2:0, kluci si mysleli, že to půjde lehce jako první zápas.  Nakopne nás první gól a kluci začínají neskutečně bojovat, přidávají důraz a hned napadají po rozehrávce, což dělá soupeři velký problém. Do poločasu otáčíme na 4:3 a zápas dohráváme ve vysokém nasazení s lehce dramatickou koncovkou. 
3. zápas proti FK Šternberk si již kluci zahráli "bago" proti soupeři, který měl většinu kluků na prvním turnaji. 

Tak jak se mi minulý domácí turnaj hodnotil těžko, tak za tento turnaj kluky maximálně chválím. Krásné kombinace, nasazení, střelba. 
Velmi musím pochválit Justýnku z mladší přípravky v bráně, byla naprosto skvělá! © OF

5.5.2024

Turnaj Nové Sady

Turnaj starší přípravka kraj
Slovan - Konice 6:1
Slovan - Nové Sady 1:6
Slovan - Přerov 7:1
Turnaj na Nových Sadech jsme otevřeli zápasem proti Konici kluci celý zápas makali a zůstali soustředění i když docházelo k slovním přestřelkám mezi trenér Konice a rozhodčím také nás podržel několikrát gólman. 
Jak se nám prvni zápas dařilo a občas při nás stalo i štěstí tak druhy zápas kluci hrají "křečovitě" možná "nervózně" a během prvního poločasu prohráváme 3:0 postupem času se hra vyrovnává ale dnes jsme na ně neměli snad budem příště více "kousat"
Poslední zápas proti Přerov byl v naší režii tak si měli kluci moznost zahrát i na jiných postech než kde běžné hravaji.
Kluci makali, bojovali celý turnaj za což je chválím. © TT

4.5.2024

St. přípravka - soutěž okres domácí turnaj v Černovíře
1. zápas proti SK Náměšť na Hané klademe důraz na dobrý začátek a to se i ze začátku daří, ale nastřelujeme břevno a tyčku. Následně inkasujeme dva góly po nedůrazu, do zápasu se ještě vrátíme dvěma góly. Do konce zápasu inkasujeme dva góly a prohráváme 4:2.
2. zápas proti FK Šternberk prakticky celý zápas dotahujeme a dělá nám problém velký důraz soupeře. Nakonec zápas prohráváme 4:5.
3. zápas proti FK Hlubočky darujeme soupeři 2 góly, kluci už působí unaveně. Celý zápas dotahujeme, ale už nejsou síly a prohráváme 2:3.
Celkově se nám turnaj nepovedl, bereme technické hráče z kraje, ale kluci vypadají unaveně a důraz velkých hráčů soupeře nám nesvědčí. Makáme dál a příští víkend bude lepší! © OF

28.4.2024

Domácí turnaj

Starsi přípravka kraj
Slovan - Čechovice 3:2
Slovan - SK Prostějov 1:0
Slovan - Mohelnice 4:4
Nedělní domácí turnaj za větrného ale slunečného počasí přinesl vyrovnané souboje ve všech zápasech 
1. Zápas začínáme špatně a během první minuty ikasujem. Kluci se ale nehrouti a zápas otáčí 
2. Další vyrovnaný zápas rozhodne jedna přízemní střela která projde se "štěstím" pod brankářem do brány
3.  Poslední zápas je otevřený a mohl se preklopit na obě strany my jsme trefili několikrát brankovou konstrukci a nás zase podržel několika fantastickým zákroky brankář Marek Vaščák
Kluky chválím za nasazení. oproti pratelakum a turnajům v přípravném období makaji a bojují. Pořád ale dostatečně nevyužíváme šířku hřiště  a na to bychom se chtěli v trénincích zaměřit. © TT

27.4.2024

St. přípravka - soutěž okres vyjela na první jarní turnaj do Šternberka.
1. zápas proti SK Náměšť na Hané byl z naší strany ospalý, chyběl důraz, střelba a jen dobré zákroky obránců nás držely po půli v nerozhodném stavu 1:1. Celkově byla Náměšť lepší a nakonec zvítězila 3:1.
2. zápas byl diametrálně odlišný, důraz hráčů, nahrávka a střelba, ze které vyplynuly dva rychlé góly z naší strany a vedení 2:0. I přes naši převahu jsme nepřidali další góly, ale na druhou stranu jsme soupeře vůbec do ničeho nepustili a vyhráli nad týmem FK Hlubočky 2:0.
3. zápas proti domácím FK Šternberk jsme prakticky celou dobu vedli, hrál se bojovný zápas z obou stran, až v závěrečných 3 minutách domácí otočili dvěma góly skóre a zvítězili 4:3.
Celkově turnaj hodnotíme s trenéry pozitivně, úroveň hry šla nahoru a jsou zde vidět už i zlepšené prvky kombinace a zakončení. © OF

21.4.2024

Turnaj v Holici

V neděli jsme zahájili jarní část sezóny v Holici
Místo obvyklých 3 zápasů jsme odehráli jen 2 protože 4 tým nedojel
Slovan - Čechovice 5:4
Před zápasem připomínáme hráčům ať vstoupí do zápasu aktivně, bojují o každý míč, komunikuji a pak že to za nás trenéry bude dobré a výsledek ať neřeší. Po většinu zápasu se nám to daří a dostáváme se do vedení 4:1 pak si v druhém poločase vyberem slabší 5 minutovku kdy soupeř vyrovná na 4:4
Slovan - 1.HFK Olomouc 5:5
Nasazení a bojovnost už není taková jako v prvním zápase a soupeř od začátku vede a my "jen" dotahujem v druhém poločase je zápas přerušen kvůli "krupobití" v dohrávce jsme lepším týmem a dostáváme se do vedení 5:4 soupeř ale prakticky po rozehravce vyrovnává. 

Stále máme na čem pracovat - pořád se nám ve hře se objevují věci které musíme odstranit. © TT

Hodnocení soustředění starší přípravky od čt 4.4 do nedele 7.4 v Chotěboři 
Soustředení jsme absolvovali v počtu 24 hráčů. Během těchto dní jsme zvládli 7x tréninku na hřišti s míče 1x těžký běžecký trénink
Zaměřili jsme se hlavne na hru 5+1 na velikosti hřiště na kterém budeme hrát soutěž. Tato činnost byla min. 50% z každé tréninkové jednotky.  (kromě běžeckého tréninku)
Ve hře se střídaly světlé okamžiky s těmi méně světlými. Všichni hráči si mákli a některi šli na hranu svých fyzických. Trénovali jsme i v časech (těsně po obědě od 12:30 do 14:30) kdy nas čeka soutěž. Teplé počasí posledních dvou dnů některým hráčům vůbec nechutnalo a jejich nasazení tomu odpovídalo. Jako plus vidím že jsme se všichni vrátili zpět domů a nikdo se nezranil (kromě jednoho hráče co onemocněl)
Myslím si že si to hráči užili, utuzili partu a budou mít na co vzpomínat.

Trenér Tomáš Tempír

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

Soustředění starší přípravky.

V termínu od čtvrtka do neděle (23.11. - 26.11.2023) měla starší přípravka soustředění. Vyráželi jsme ve čtvrtek v podvečer v počtu 25 hráčů a 3 trenéři. Na soustředění jsme jeli vlakem , takže pro některé to byl zážitek už od začátku. Po příjezdu jsme stihli 1h tréninku na UMTR na seznámení s prostředím a od pátku ráno jsme do toho šlapali na 110%.

Pátek

Ráno rozcvička s míčem 40min na hřišti

Dopoledne a odpoledne 2h tréninku na UMTR

Večer v tělocvičně protažení a jiné míčové hry typu vybíjena a házená

Sobota

Ráno 40min UMTR

Dopoledne těžký běžecký trénink na rozvoj rychlostní vytrvalosti

Odpoledne 2 hod UMTR

Večer pro zájemce sauna

Neděle

Ráno 40min rozcvička UMTR

Dopoledne přátelák s Hlučínem (tým dívek) na UMTR

Měli jsme 3 týmy, tak si kluci zahráli dost

Zázemí bylo pro nás ideální a i přes typicky listopadové počasí jsme dobře potrenovali a utužili kolektiv.

Do Olomouce jsme se dnes odpoledne vrátili ve stejném počtu hráčů i trenérů.

Trenér Tomáš Tempír

Zhodnocení sezóny.

Máme široký kádr čítající 37 hráčů, stabilně se tréninků účastní přes 30 hráčů. Dokázali jsme odehrát v podzimní části sezóny 2 soutěže, a to krajskou a okresní. Trenérský tým posílili od začátku sezony 2 trenéři - Aleš a Olda. Od začátku sezóny pracujeme na zlepšení komunikace mezi hráči na hřišti a pomalu se to hráčům dostává pod kůži. 4 hráči z ročníku 2013 se dostali do okresního výběru, se kterým potom vyhráli okresní kolo. 1 hráč z ročníku 2014 se dostal do okresního výběru. Podařilo se nám koncem podzimní části sezony rozjet specializované tréninky pro gólmany u nás na Slovanu.

Tomáš Tempír 

Statistiky hráčů podzim 2023.

Jméno Příjmení Záp. ŽK ČK
Matěj Bartoň 24 0 0
Radovan Pátek 24 0 0
Marek Vaščák 24 0 0
Jakub Vlček 24 0 0
Jáchym Tempír 21 0 0
Ajub Chožanazarov 20 0 0
David Dub 18 0 0
Eliáš Kubica 14 0 0
Oliver Vítek 12 0 0
Marek Mlčák 10 0 0
Štěpán Mocek 9 0 0
Ondřej Stuchla 6 0 0
Matěj Diesl 5 0 0
Ondřej Marek 4 0 0
Jan Reichl 3 0 0
Jiří Balabuch 2 0 0
Justýna Dohnalová 2 0 0
Maxim Drastich 2 0 0
Jakub Foret 2 0 0
Václav Jahn 2 0 0
Jakub Krch 2 0 0
Michal Muzikant 2 0 0
Václav Novák 2 0 0
Štěpán Smékal 2 0 0
Adam Sýkora 2 0 0
Daniel Tesařík 2 0 0
Saydulloh Chožanazarov 1 0 0

22.10.2023

Starsi přípravka turnaj v Novych Sadech

Slovan - Nové Sady 1:10
Slovan - Prostějov SK 10:5
Slovan - Hranice 4:6

Hodnocení dnešního turnaje je velice jednoduché. Z mého pohledu naprosté zklamani z přístupu hráčů kdy z 9 hráču co byli na turnaji tak maximálně 3-4 hráči chtěli vyhrát a s výsledkem něco udělat. ostatní byli hlavou někde jinde. První utkání nám ukázal realitu jak na tom jsme když ten zápas přijedem odchodit s nejlepším týmem soutěže. Poslední zápas proti Hranicim nám také nešla střelba kdy jsme párkrát trefili konstrukcí párkrát ukopli hlavu krtkovi a nekolikrat netrefili bránu kdy útočník stojí tváří tvar brankáři. 
Teď vůbec netuším jestli má cenu jako trenér pokračovat kdyz hráčům nemám co dát a například po domluvě o polocasu že musí makat ať do toho dáji vše ať odmakaji každý balon tak během 45 sekund dostanou 2 góly. © TT

14.10.2023

Starší přípravka domácí turnaj na Slovanu

Slovan - Velký Týnec 0:3
Slovan - Konice 6:3
Slovan - Šternberk 1:4

V sobotní odpolední turnaj starších přípravek startujeme zápasem proti Velkému Týnci a vstup do utkání se nám vůbec nepovedl kdy hned v první minutě dostáváme gól to poznamenává kluky kteří nejsou schopni se dostat do zápasu v 8 min si dáváme vlastní gól už na 0:3 tak konči i první poločas. o přestávce se s hráči bavíme co od nich chceme. druhy poločas už je vyrovnany a celý zápas konci 0:3
Druhý zápas proti Konici máme podobný začátek a ve 3 minutě prohráváme 0:2 ale narozdil od prvního zápasu je na hracich vidět bojovnost a nasazení a snaha s výsledek něco udělat díky tomu do konce prvního poločasu otacime na 3:2 druhý poločas je z naší strany plný nasazení a bojovnosti a zápas vyhráváme 6:3
Poslední zápas proti Šternberku začínáme aktivne máme šance a několikrát trefime brankovou konstrukci ale bohuzel góly dává soupeř a do přestávky jdeme za nepříznivého stavu 1:2
Druhý poločas už je z naší strany utrapeny a až na pár světlých výjimek jsem na klucich neviděl ten zápal s jakým hráli předchozí zápas a když jsme hráli hodně na útočné polovině tak vyrovnávací gól nepřišel naopak soupeř střílí v naší otevřené obraně ještě 2 góly. © TT

7.10.2023

Turnaj starší přípravky v Čechovicích

Slovan - Nové Sady 5:2
Slovan - Velky Týnec 3:5
Slovan - Čechovice 2:7

První zápas proti Novým Sadum které v sezóně ještě neztratili ani bod a předchozích 15 zápasu vyhráli jsme rozehráli tak jak jme měli a brzo se ujimame vedení 2:0 a po našem nejlepším výkonu v sezóně postupně navyšujem vedení na konečných 5:2
Nevím jestli další zápas podcenujem ale zácatek zápasu nebyl z nasi strany tak aktivní jak bych cekal, postupně se přidalo pár rozhodnutí "rozhodčího" které kluci viděli jinak a kluci se místo fotbalu věnují pokrikum od diváků rozebiraji rozhodnutí "faul" x "čistý zákrok" hádají se soupeřem a hlavou jsou úplně někde jinde já se snažím kluky motivovat a vrátit je do zápasu ale každá moje snaha, gesto, pokřik, má přesně opačný účinek který vyústí v naprostý zmar na hřišti behem posledního zápasu kdy jsou kluci demotivovani a v hlavě všechno jineho než fotbal a snahu vyhrát. Dnes si kluci na lavičce zasloužili lepšího kouče který by jim pomohl nebo aspon nesrazel dolů. Nejen kluci ale i já máme na čem pracovat. © TT

30.9.2023

Turnaj v Přerově

Slovan - Přerov 4:3
Slovan - Konice 5:6
Slovan - Mohelnice 6:3

Do prvního zápasu vstupujeme dobře a za 8min vedem 3:0 pak v na sezení polevujem a jsme potrestání v 1min druhé půl kdy Přerov vyrovnává pak se kluci vzchopili a ubojovali výhru. Vstup do druhého zápasu máme tragický a po 10min prohráváme 4:0. zvýšenou aktivitou a bojovností v 13min druhé půle vyrovnáváme na 5:5 a opticky vidím maximální snahu vyhrát a hrajeme "hlavně" na naší útočné polovine a já věřím že urvem zápas na naši stranu v posledních vteřinách zahravame roh a odrazeny balón (odkop) se dostává k hráči Konice který z brejku nedal našemu brankáři šanci a konec zápasu. Poslední zápas s Mohelnicí už si kluci pohlidali a vyhráli kdy o výhře rozhodli v druhém poločase. Pochvala za to že spolu začínají kluci na hřišti  komunikovat a mluví spolu + hlavně v zápase s Konici ukázali bojovnost a velké nasazeni i za nepříznivého stavu. Na čem musíme zapracovat je převzetí balonu v (do) pohybu a následná střelba (celkem si na ten míč slapeme) © TT

23.9.2023

Turnaj v Prostějově

SK Prostějov - Slovan 0:3
Sokol Konice - Slovan 8:5
1. HFK Olomouc - Slovan 3:3

Dnešní dopoledne jsme sehráli další turnaj na hřišti SK Prostějov. První poločas proti domácím vyhráváme s přehledem 3:0 ve druhémv druhém už hrajemem bez gólů. Druhý zápas začínáme poměrně dobře a ujímáme se vedení 4:2 ale do přestávky soupeř vyrovnává na 4:4. Druhý poločas se naše hra rozpadla na kvarky a nejde nám nic což je vidět na výsledku. V posledním zápase jsme se už opět zlepšili hlavně bojovnost a nasazení a z mého pohledu jsme při vedení 3:2 měli několik vyložených šanci kdy zápas převážit na naší stranu což se bohužel slabou koncovkou nepodařilo a soupeř nás trestá vyrovnávacím gólem. Kluci bojovali makali za což je chválím ale trápí nás pozice gólmana kde nemáme nikoho kdo by post brankáře chtěl hrát a to máme 35 kluků v kádru. © TT

16.9.2023 turnaj na domácím hřišti

Starší přípravka:

Slovan : Přerov: 3:3
Slovan : Šternberk 2:2 
Slovan : Přerov 4:2

Dnešní zápas na Slovanu hodnotím pozitivně, bojovný výkon celého týmu a velmi zajímavé zápasy, které mají do poslední minuty náboj! ©LK

9.9. turnaj ve Šternberku

Slovan - Mohelnice 5:2
Slovan - Šternberk 3:8
Slovan - Sigma 3:10

Dnešní turnaj přinesl 2 prohry a 1 výhru. Snažíme se s kluky zapracovat na komunikaci na hřišti, na soubojích 1x1 a střelbě (což zní jako klišé) Až toto zvládneme tak se posuneme k přihrávkam a tím se zlepší i obraz hry a snad i vysledky. První zápas jsme vyhráli a také  první poločas druhé zápasu jsme hráli slušně pak nám začaly postupně docházet síly a to se projevilo i výsledkově. Kluky je potřeba pochválí za snahu a jak odmakali všechny tři zápasy. Úkoly a plán je daný teď bude záležet  jak rychle se posunem nebo budem odvoláni. © TT

3.9.2023

Turnaj Hranice

Slovan - hranice 3:8
Slovan - velký Týnec 3:3
Slovan - Přerov 4:4

Do prvního turnaje v kraji vstupujeme bez jediného pratelaku a s několika hráči pro které to byla první zkušenost se systémem 5+1
Bohužel hráči kteří už tu zkušenost mají tak k prvnímu zápasu nastupuji s pocitem že se soupeř porazí sám podle tomu odpovídal první poločas který prohráváme 5:0 v poločase se snažíme klukům připomenout...
Od druhého poločasu je bojovnost a snaha lepší ale fotbalově máme co zlepšovat ve všech činnostech
Druhý a třetí zápas "výsledkově" dobře rozehrany ale bohužel o vítězství přicházíme vždy v poslední minutě kdy soupeř vyrovnává. © TT

PARTNEŘI KLUBUsponzori_2024.jpg