Po ukončení cyklistické periody roku 2021 nastalo období pěších výletů tak, aby se navázalo na loňský premiérový systém. Docela dlouho jsme se domlouvali na termínu, nicméně nakonec se dohoda zdařila a v sobotu 6.11. jsme měli klasicky sraz v 10:00 na hřišti při kávičce. Na prvotní výlet jsme tentokrát nezvolili Loveckou chatu, ale okruh přes Bohuňovice do Bělkovic, Toveře, Kopeček a Chválkovic. Důvod byl ten, že se k nám hodlala přidat nová členka, Leona Škodová. A protože bydlí v Hlušovicích, tak jsme jí chtěli vstupní výlet co nejvíc usnadnit. Za krásného počasí se to povedlo splnit. Tudíž nás bylo 5, Kišini, Suchoši a Leona. První zastávka byla v Bělkovicích „U Dočkalů“. Pivo plzeň a dršťková polévka. Klasika. Pak jsme šli přes Dolany a Toveř na návštěvu k rodině Damkových. Panáček slivovice nás zahřál a pokračovalo se přes kopec kolem ohrady ZOO až do hospody „U Maci“. Tam pivo, kávička, horké maliny a příprava na závěrečný úsek na základnu. Nicméně ještě jedna zastávka byla na sladký věneček u Baziliky. Pak už rychle z kopce dolů a v 16:15 jsme seděli u ohně, kde nám přichystali catering Radek s Čebou. Leoně to kilometrově vyšlo lehce nad 20 km a tak byla přijata za členku. Ostatní měli na počitadlech splněnou metu 25 km. Na první výlet tedy slušná porcička. Bylo to fajn a příště zas. Tentokrát to vypadá na tu „Loveckou“.