Slovan 8:3 Chomoutov 11.6.2022 Tadeáš Psotka

Góly: Šindelka 2x, Čebiš 2x, Charykov 2x, Zatloukal, Máčala

Sestava: Sika, Perič, Žvátora, Vláčil; Janalík, Zatloukal, Masopust; Charykov, Šindelka, Čebiš

Střídající: Petrák, Oppl, Spáčil M., Janalík M., Kalvach, Máčala

První poločas byl velmi dobrý nastoupili jsme ve vysokém tempu. Dostávali jsme soupeře pod tlak po celém hřišti. A dávali jsme góly. Už ve dvou nebo tří gólovém vedení, přišli na hřiště dva hráči ročníku 03 co hráli svůj první jarní a poslední domácí zápas v dorostenecké kategorii. Měli motivaci přispět a tím se tempo ještě zvýšilo a poločas s několika krásnými góly skončil 5:0. Soupeř do druhého poločasu vstoupil velmi dobře. Za pomocí velmi kvalitního křídelního hráče snížil stav na 5:3 v 60 minutě. Kluci opět ovšem ukázali mentální sílu. Nezbláznili se a v klidu se zvýšenou intenzitou zápas doprovodili do konce. Celkově dobře zvládnuté derby