[11:02, 13. 6. 2022] Zdenek Kovařík: Jesenec(Dzbel) - Slovan (0:0) 0:1p
Sestava: Sedlář; Spáčil, Vyroubal (k), Švancara, Zdráhal; Hanousek, Baláž, Pulkert, Máčala; Kundrt, Kalvach
Střídání: Lutonský, Hůlek, Koudelka, Novák, Perič

Za půlrok u mužů jsem si myslel, že mě toho už moc nepřekvapí, ale co přišlo v neděli jsme nečekal …
 Na “hřišti” posledního týmu tabulky se v umorném vedru nedokážeme dostat do zápasu, hodně špatný povrch nám nepřispívá k námi zamýšlené rychle kombinační  hře a velmi brzy rezignujeme. Hrajeme práskanou jakou soupeř bez větších šanci na obou stranách, za zmínku stojí snad jen pěkné vysunuti Hanouska od střídající Bowla, který ale tváři tvář golmana selhal. Nejsme schopni si přesně dat tři nahrávky za sebou …
Do druhého poločasu vstupujeme aktivně, soupeře 10 min nepustime z jeho poloviny, bohužel žádné větší samce z toho nerezoltují a opět se to vrací hra do šedého průměru. Následné střídání k oživení hry nevedlo.
Kdo přišel na zapas v 80’, o nic nepřišel … v 84’ nás soupeř z ojedinělé situace ohrozí zakončením do šibenice, kterou za cenu seběobětování chytá Sedlář a tím drží mančaft při životě. Bohužel zranění je tak vážné, že musí střídat, náhradní golman nebyl a tak se rozhodl dochytal zapas kapitán Vyroubal. Před koncem ještě máme šanci i my, ale Perič hlavou nedokázal míč dostat do brány.
Následné penalty odchyta za Slovan nejlepší hráč zápasu Kundrt. Bohužel hned v první, kterou bere na sebe selhává a čekáme, co soupeř. Ten se nakonec v rozstřelu jednou milí a pokračujeme. O vítězi rozhodla až 14. série pokutových kopů, kdy Kundrt pokus soupeře chytá a my di bereme druhy bod ze zápasu.
Bohužel hodnocení výkonu naši hry v tomto zápase není příjemné, nedokázali jsme ohrozit soupeře, nevytvořili jsme si tlak, chyběl klid v prihrávkách … nevím jestli kluky svazovala nervozita, že musíme. 
Pozitivně mohu hodnotit jen fakt, že 2b ze zápasu nám zaručili jistotu sestrání v soutěži i na příští rok, což byl nás hlavní úkol !
Věřím, že v posledním zápase sezony předvedeme na domácím hřišti fotbal, kterým jsme se celé jaro prezentovali a hlavně přeji brzké uzdravení Jardovi Sedlářovi ♥️
[11:02, 13. 6. 2022] Zdenek Kovařík: Omlouvám se, bylo toho moc a muselo to ze mě

PARTNEŘI KLUBUsponzori_2024.jpg