Krajský přebor mladší žáci ročník 2023/2024.

Trenér

  • Svatopluk Dvořák
  • tel.: 604 652 790 
    svaticek1@seznam.cz

Asistent trenéra

  • Martin Novák
  • tel.: 731 988 901
  • Novakm266@gmail.com

24.9.2023

Jesenec Dzbel - Slovan Černovír 1:2

Branky , Zapletal , Psík

Sestava - Janků , Zdařil , Kolář , Daněk , Čep , Krch , Matěj , Zapletal , Veklych , Dvořák , Daněk , Psík , Moravec , Pospíšil , Černoch

Naši borci nastoupili proti domácím  posilnění Pospíšilem ze starších žáků a bylo to citelně znát.
První poločas se vesměs odehrával ,  vápno - vápno  a byl to boj o každý metr soupeřova území . Takže poločas smírně 0-0
Do druhé poloviny nastupujeme , že zápas rozhodném v náš prospěch . Avšak hned v 35 minutě po chybě obrany inkasujeme  1-0 pro domácí. Hned na to přes střední liniii prochází  individuálně Zapletal a vyrovnává 37 min na 1-1
Následně se mírně dostáváme pod tlak a ve 40 min domácí po diskutabilním faulu kopou penaltu.  Naše opora   v brance - Maty Janků chytá penaltu s přehledem.  Svůj výkon korunuje při největším tlaku soupeře o 2 minuty později , kdy z metru,  reflexně vychytává soupeře .Od této chvíle Dzbel se začíná trápit a my ve  54 minutě udeříme z pravé strany po centru , kdy  Psík dává výtězný gól .
Závěr dohrávame kouskovanim a zdržováním. Takticky velice dobře.
 Zasloužené  body z horké půdy. Veliká pochovala za přístup všem hráčům. ©SD

16.9.2023

Slovan Černovír - Chválkovice 1-2

Branky - Zapletal

Sestava - Lezna , Dvořák , Skyva , Kolář, Daněk , Čep , Krch , Zapletal , Veklych 
Náhradníci - Moravec , Zdařil , Saydi , Beneš , Černoch , Janků

Sobotní dopoledne , nabídlo Olomoucké derby mezi domácím Slovanem a hostujícími Chválkovicemi . Domácí , chtěli potvrdit předvedenou hru z druhého poločasu ze Šternberka . Avšak od první minuty Slovan tahá kratší provaz . Díky neobsazovaní , nedůrazu , nepřesným nahrávkám , špatné volbě místa  dostáváme branky do poločasu . Respektivě ve 26 a 28 minutě .
O přestávce  , kde proběhla rozmluva , kde nás tíží bota . Nastupujeme do druhé poloviny utkání , jak vyměnění . Obrovský nádech vyústí ve  38 minutě . Po rohovém kopu Zdařila , hlavou  strefuje branku Zapletal. Avšak od této chvíle je to vše .  Místo  abychom  soupeře zatlačili a spřesnili hru , tak  se vracíme  ke svému nedůrazu  z prvního poločasu. 
Prostě nebyl to den  určený pro nás . I takové zápasy patří k fotbalu .  Máme skvělou partu , která chce na sobě pracovat a ponaučit se z chyb , které děláme .
Zároveň musíme pochválit a poděkovat rodičům za podporu. ©SD

10.9.2023

Šternberk - Slovan Černovír   1-2

Branky - Skyva , Zapletal

Sestava - Janků , Kolář , Skyva , Dvořák , Čep , Krch , Matěj , Zapletal , Veklych

Náhradníci - Zdařil , Daněk , Beneš , Psík .

Mladší žáci zajížděli na horkou půdu do Šternberka a hned od první minuty  bylo znát, kdo bude vládnout a udávat tempo hry . Celý první poločas se hledáme na hřišti ,   jsme bez pohybu , zbytečně ztrácíme míče špatnou rozehrávkou. Šternberk využívá ve 25 min. chybu Dvořáka a dává první branku. 
O poločase si vše povíme a rozebereme naši hru. Gól není velká ztráta , musíme zabrat po všech stránkách. Kluci si vzali domluvu k srdci. Jelikož hned od začátku druhého poločasu jsme pomalu vyrovnávali hru . V 10 minutě Matěj zahrává roh a po špatném odkopu soupeře se k míči na odrazce dostává ke střelbě Skyva, který ze 20 metrů trefuje pravý horní růžek Šternberské brány  1-1 . Od této chvíle už je jen jeden tým na hřišti , Šternberk odpadá. Náš tlak sílý. Ve 25 minutě náš brankář Janků vykopává od vlastní brány , Šternberský obránce chybuje a Zapletal se řítí na branku - nekompromisní střelou k pravé tyči  zvyšuje na 2-1 pro nás . Konec  dohrávame bez chyb. Tudíž si ze Šternberka odvažíme tři body .
Na závěr musím říct, že diváci viděli dva rozlišné poločasy. My jsme šli více za vítězstvim. Velká poklona hráčům  za bojovnost a předvedenou hru. ©SD

7.9.2023

Slovan Černovír - Nezamyslice 1:1 

na penalty 4-2
Branky - Zapletal

Sestava - Lezna , Dvořák ,Skyva , Kolář , Psík , Daněk , Matěj , Zapletal , Veklych .
Náhradníci - Janků , Zdařil , Saydi , Beneš .

Náš první zápas s Němčice - Nezamyslice  na domácí půdě v aréně u komína  nedopadl dle našich představ , avšak koncovka s penaltovým roztřelem nás potěšila .
Od  prvních minut prahneme po výtězstvi  , vypracováváme si několik slibných akcí . Jsme pořád na míči a soupeře dostáváme pod tlak .  Již v 7 minutě se dostáváme do vedení po krásné akci , kdy Matěj obchází soupeře a následně centruje  z levé strany a nachází Zapletalovu hlavu  1-0 .  Dalších 10 minut se hra uklidňuje . Až v 19 minutě nastává vzrušení , kdy  stoper hostujícího týmu vyváží míč z vlastní poloviny hřiště  , přes neduraz našich 4 hráčů až před bránu a skóruje na 1-1 .  Konec poločasu dohrávame  z velkým nasazením  . Ve 28 minutě  obchází Veklych vyběvšího soupeřova brankáře , avšak nedokáže do prázdné brány zakončit . Poločas tedy smírně .
Do druhé poloviny utkání nastupujeme s vidinou se zlepšit v koncovce . Avšak to se nám nedaří . Spoustu , krásných akcií  , které jsme nedokázali dotáhnout v náš prospěch . 
Zápas končí 1-1 a jdeme na penalty . Slovan proměňuje 4 , soupeř jen dvě . I tak je potřeba si uvědomit , že kluci hráli  podruhé na větším hřišti.  Myslím , že máme skvělou partu , která chce na sobě pracovat , zlepšovat se. ©SD

27.8.2023

Velký Týnec - Černovír   0:7. (0:3)

Branky - Zapletal 4 , Krch , Psík , Saydi
Sestava -Janků , Dvořák , Skyva , Moravec , Psík , Krch , Matěj , Zapletal , Veklych .
Náhradníci - Beneš , Černoch , Zdařil , Kolář , Saydi .

První zápas na větším hřišti s novými pravidly mladší žáci zvládli na jedničku. Sice prvních deset minut nás svazovala nervozita , obava co nás čeká . Kluci postupně odbouráváli nejistotu a zlepšovali se po všech stránkách . Poločas vyhráváme 3-0 po krásných individuálních akcích . Dvakrát Zapletal a jednou Krch .
Druhý poločas nastupujeme už bez ostychu a v plné síle . Soupeře mírně dostáváme pod tlak .  Ten kupí jednu chybu za druhou . Daří se nám i střelba z větší vzdálenosti  , kdy po chybě gólmana ve 42 min dává branku Saydi .Ve 46 min z penalty Zapletal. V 50 min doklepavá do prázdné brány Psík . V 56 stvrzuje Zapletal svým gólem z penalty svůj i týmový výkon. 
Hráčům patří veliká pochovala za předvedenou hru  , nasazení . ©SD

parneri_2023.jpg