• Martin Smrček
  • tel.: 737 341 392

10.6.2023

Slavonín 3:2 Slovan (2:1)

Dnes jsme odehráli ,,Olomoucké derbíčko”, které bohužel dopadlo lépe pro soupeře.
Začátek hry se nám opět nevyvedl. Nedokázali jsme pořádně zatlačit na soupeře a vybojovat si míč. Po pár minutách hry jsme ale otevřeli skóre na 0:1 a trochu tak uklidnili situaci. Soupeře to ale vůbec nerozhodilo a přišlo nám, že na nás začal tlačit ještě víc. Tomuto tlaku jsme nakonec podlehli hned dvakrát po sobě. První gól jsme dostali po chybném dostupování v obraně a druhý po chybném odkopu našeho brankáře. Do kabin jsme tedy šli za nepříznivého stavu 2:1. Snažili jsme se kluky pořádně vyhecovat, aby jsme zabojovali a otočili utkání stejně, jako jsme to dokázali v minulém vzájemném zápase. Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější. Začali jsme si konečně víc věřit, a nebát se tak kombinovat a vytvářet si slibné šance. Soupeř se ale dokázal prosadit i po třetí, a navýšit si tak gólový náskok. My to však nevzdali a měli jsme ještě plno šancí, které bohužel neskončily gólem. Koncem zápasu jsme dokázali ještě snížit skóre na 3:2. Tento gól nás hodně nakopl a začali jsme tlačit na soupeře, co to jen šlo. Bohužel jsme se už ale nedokázali prosadit, a zápas tak končí porážkou 3:2. ©MS

3.6.2023

Slovan 4:1 Nezamyslice (4:1)

Dnes jsme se na domácí půdě střetli s dalším sdruženým mužstvem Nezamyslice-Němčice. Začátek zápasu se vyvíjel lépe pro soupeře.  Dostával nás stále pod tlak, a my tak nebyli schopni hrát konstruktivně. To se ale po chvíli změnilo a už to konečně  vypadalo, jako fotbal. Začali jsme mezi sebou kombinovat a ne jen odkopávat, a zbavovat se tak míče. Takový styl hry je pro nás velmi efektivní, což ukázal následný gól, uzdraveného Petra Fiali, který padl právě z takové situace. Tento gól nás pořádně nakopl a  díky tomu jsme začali ještě víc tlačit na soupeře, který začal už jen odkopávat a zbavovat se míče. Soupeř nám tímto nabídl gólovou situaci, kterou zkušeně proměnil Josef Kotek.
Po chvíli ale přichází chyba z naší strany. Soupeř ji využívá, a snižuje tak skóre na 2:1. My ale nepolevili a stále držíme soupeře pod tlakem. To se nám vyplácí a do poločasu přidáváme ještě další dva góly. Začátek druhého poločasu nás soupeř začal zase trochu tlačit a vybojoval si i pár slibných šancí. S tréňou musíme vyzdvihnout naši stoperskou dvojici, Martina Janalíka a Davida Lošťáka. Díky jejich zkušené práci, důraznému dostupování a zajišťování se mezi sebou jsme vzadu nepropadli, a další gól jsme tak už nedostali. Nicméně jsme skóre ani nenavýšili, a tak by se dalo říct, že o výsledku zápasu rozhodl už první poločas, ve kterém padly všechny góly. Zápas tedy skončil za stavu 4:1 a my si necháváme doma 3 body. ©TT

27.5.2023

Olšany 1:2 Slovan (1:1)

V sobotu jsme odehráli jedno z posledních utkání. Do zápasu jsme nastoupili s takovou myšlenkou, že se budeme snažit stále napadat soupeře a nenechávat mu žádný prostor. To se ale opět ani z daleka nedělo. Téměř celý první poločas jsme si jen zvykali na soupeřovo velké hřiště, které soupeř skvěle využíval , a my tak měli velké mezery a nedokázali jsme správně dostupovat a bránit soupeře. Naštěstí se jako první ujímáme vedení my, kdy po lajně utekl obráncům Jakub Lošťák, který zakončil svůj sprint ,přes celé hřiště, krásnou a jednoduchou střelou kolem brankáře. Koncem prvního poločasu přišla odpověď soupeře, který náramně vymetl šibenici ,a srovnal tak skóre na 1:1.
Druhý poločas byl také velice vyrovnaný. Soupeř nám ale po chvíli nabídl jednu chybu v obraně a my ji hned využili. Tuto chybu potrestal náš kanonýr, Jakub Ambrozek, a my tak zvyšujeme skóre na 1:2, které zůstalo stejné až do konce zápasu.
Domů si tedy vezeme 3 body a zůstáváme s větším náskokem na 2. příčce tabulky. ©TT

6.5.2023

Slovan 1:0 Mohelnice (0:0)

V sobotu jsme hostili, na našem hřišti, kvalitnějšího soupeře z naší tabulky. Den před zápasem nám začaly chodit omluvenky od kluků, že nebudou na zápas a nějaká přišla dokonce i hodinu před zápasem. Do poslední chvíle jsme tedy vůbec nevěděli, jakou zvolíme sestavu. Věděli jsme, že Mohelnice bude kvalitní a rozhodli jsme se tedy posílit hlavně naši obranu. Naštěstí pro nás přijela Mohelnice také ve velkém početním oslabení a to pro nás znamenalo jistou šanci. Do zápasu jsme vletěli naplno a hlavně důrazně. Nenechávali jsme soupeři moc prostoru a vždy, po naší ztrátě, jsme okamžitě přepnuli do obrané fáze a začali hned presovat. Soupeř byl ze začátku kvalitnější a dával si míč s klidem mezi sebou. My jsme v uvozovkách jen ,,odkopávali” a hráli jsme takovou práskanou dopředu, ale i tak jsme byli z větší části na míči my a měli jsme relativně hodně šancí, které však neskončily gólem. Slibné šance měl i soupeř, ale do kabin se šlo za stavu 0:0. Druhá polovina byla herně na naší straně. Začali jsme kombinovat a hra dostala nový náboj. Míč chodil z jedné strany na druhou a zpět a to nám přineslo i zasloužený gól. Ten nevstřelil nikdo jiný než Josef Kotek, naše tajné eso v rukávu. Dalo by se říct, že si soupeř v druhé půli téměř neškrtl. Ještě musím vypíchnout jednu situaci, ve které se dostal David Lošťák do samostatného brejku na brankáře. Krásně si brankáře obhodil, ten Davida fauloval, ale David se to snažil ustát a zakončit, ale byl už rozhozen a bránu minul. Utkání tedy skončilo jen za stavu 1:0 a my si necháváme doma všechny 3 body. ©MS

30.4.2023

Česká Ves 1:8 Černovír (1:4)

Dnes jsme měli daleký výlet do České Vsi, kde jsme odehráli poslední zápas první poloviny jarní sezóny. Kluci měli za úkol od začátku určovat tempo hry a nepřizpůsobovat se opět hře soupeře. To se nám ale vůbec nedařilo, protože kluci byli nesmyslně přemotivovaní a mysleli si, že góly přijdou sami od sebe. Každý si chtěl dát gól a hra vypadala jako u benjamínků. Vůbec se na to nedalo dívat. V poločase došlo v kabině k důraznému poučení. Do druhého poločasu kluci vstoupili značně lépe. Začali hru roztahovat a dávat si míč a konečně to vypadalo jako fotbal.  Nakonec jedeme domů s výhrou se skórem 1:8. Vezeme sebou sice 3 body, ale s výkonem nejsme ani z poloviny spokojení. ©MS

22.4.2023

Slovan 3:2 Slavonin (1:2)

Včera jsme na domácí půdě odehráli Olomoucké derby.
Zápas začala z ostra, kde Slavonín předváděl krásnou hru ve středu, a také se jim dařilo hru pohodlně otáčet. Naši kluci konečně dostali soupeře, se kterým hráli fotbal a ne jen nějakou nakopávanou. Jako první jsme inkasovali my a za stavu 0:1 jsme hráli nějakou dobu. Po chvíli dostáváme gól po špatné domluvě na 0:2. Kluci ale i za tohoto stavu nepřestali hrát a po chvíli přišla odměna. Po křižném balonu Pepi Kotka na Ondru Richtera, který si obešel jednoho hráče a šel sám na brankáře, který ho ve vápně fauloval. Penaltový kop si na sebe bere Jakub Lošťák, který se nemýlil a my tak jdeme do kabin za stavu 1:2. V kabině došlo k pár změnám a po vyhecování jdeme do druhé půlky s tím, že chceme zabojovat a nechat si body pro sebe.
Konečně jsme začali komunikovat na celém hřišti a ne jen v obraně, kde to krásně vede David Lošťák, ale občas se slovníkem, který se nám nelíbí…
Po pár minutách hry druhého poločasu se parádně trefuje ,z cca 30 metrů ,Jakub Ambrozek, který přehazuje brankáře a my tak srovnáváme na 2:2. Kluky to neskutečně nakoplo a začali bojovat ještě víc. V 67. minutě přichází faul na Marka Arnolda před velkým vápnem a s tím i slibná šance na gól. Tuto standardní situaci si na sebe bere opět Jakub Lošťák. Ten to vzal stříleně na bránu a byl úspěšný. Posílá tak Slovan do vedení se skórem 3:2. Kluci neskutečně otočili zápas a nechávají si důležité 3 body doma. ©TT

19.4.2023

Nezamyslice-Němčice : Slovan 0:3 (0:1)

Dneska jsme se utkali se sdruženým týmem Nezamyslice.
První poločas jsme se velmi přizpůsobili hře soupeře což znamenalo špatné doteky s míčem a zbytečné ztráty na naší polovině. Měli jsme velké mezery ve středu zálohy, kde si s námi soupeř dělal, co chtěl. Koncem prvního poločasu jsme se naštěstí dostali do vedení díky krásné akci Jakuba Lošťáka, který si zkušeně obešel dva hráče a svoji akci zakončil gólem. Do kabin jsme šli tedy s jednogólovým náskokem.
Druhý poločas už vypadal mnohem lépe. Kluci začali kombinovat a hra hned dostala jiný náboj. To se dělo ale i u soupeře, který se dostal k pár velmi slibným šancím. Tady nás velmi podržel brankář Štěpán Šimon. Chvíli na to si Standa Slavík parádně udělal obránce na vápně a poslal krásnou střelu a tou se nemýlil. My tak mohli jít do dvougólového náskoku. O deset minut později byla podobná situace, jako předchozí, ale v ní se angažoval náš obránce Max Šulc, který si připisuje svůj první kousek.
Z venkovního utkání si tedy vezeme vybojované tři body! ©TT

8.4.2023

Slovan 5:2 Olšany (2:0)

Dneska jsme poprve hráli na domácí půdě. Hned od začátku jsme chtěli vyvíjet brankové příležitosti a tlak na soupeře. Prvních pět minut bylo v soupeřovu tempu a my jsme se nedotkli ani míče. Poté se ale hra otočila v náš prospěch a v 7. minutě se prosadil Jakub Lošták, kdy nevypustil dlouhý míč za obranu a nezalekl se brankáře, který vybíhal mimo brankoviště.
Hned po 2 minutách, z krásné akce, se znovu trefuje Jakub Lošťák, a tak jdeme do šatny z výsledkem 2:0.
Do druhého poločasu vstupujeme s tím, že chceme ještě přidat další góly a žádné neinkasovat. Toto se nám povedlo jen z poloviny, protože jsme nedohráli s čistým kontem.
Ve 37. minutě se ale prosazuje i Josef Kotek, který nastoupil po dlouhém zranění.  Ve 49. minutě svoji krásnou kličkou obchází Standa Slavík protihráče a zkušeně zakončuje dolů k tyči za záda brankáře.
A konečný pátý gól přidává Jakub Lošťák, který si připisuje krásný hattrick na své konto. Doma nám tedy zůstávají všechny 3 body. ©TT

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

Chválkovice - SLOVAN 3:0 (1:0)

V sobotu odehráli starší žáci již třetí mistrovské utkání, ze kterého jsme si ale bohužel nepřivezli ani bod. Kluci do zápasu vstoupili velmi aktivně, stejně jako do předchozích dvou. Hra byla velice vyrovnaná a dokonce bych i řekl, že jsme herně převažovali. Měli jsme spoustu šancí, ale ty se nám nepodařilo proměnit. Nastala klasická situace: nedáš, dostaneš. Koncem první půlky přišel rychlý průnik soupeře za naši obranu, který se po krásném centru gólově prosadil. Po první půlce měl tedy soupeř jednogólový náskok.
To nás ale nezlomilo. O poločase došlo v kabině k pár taktickým změnám. Nahecovali jsme kluky a chtěli jsme zápas obrátit a odvést si body domů. Soupeř si nás ale dostatečně pokryl a všechny naše šance dokázal ubránit. Rozhodčí byl nekompromisní a koncem zápasu proti nám nařídil penaltový kop, který soupeř dokázal proměnit a navýšil tak skóre na 2:0. Tento okamžik nás už ale celkem zlomil. Pár minut před koncem soupeř navýšil své vedení ještě o další gól a my už věděli, že je dobojováno. Takové věci ale k fotbalu patří. Někdy se vyhrává ale někdy se taky i prohrává… Musím ale pochválit kluky, že se stále snažili a bojovali až do samotného konce a nevypustili ani jednu akci. ©MS

26.3.2023

Velký Týnec : Slovan 0:4 (0:2)

Dnes naši starší žáci odehráli druhé mistrovské utkání s poměrně slabším soupeřem. Z úvodu zápasu jsme nasadili rychlé tempo, kterému soupeř moc nestačil. Kluci ale rychle polevili a hra se spíše přizpůsobovala horší kvalitě soupeře. Prvním gólem se prosadil kapitán mužstva David Lošťák, který poslal z rohového kopu krásně zatočený míč až za záda brankáře. O pár minut později přišel druhý gól, který nám zajistil dvougólové vedení a my tak mohli hrát s mnohem větším klidem. Autorem branky byl Karel Zapletal. Měli jsme ještě pár šancí. Ty ale neskončily gólem a poločas jsme tedy ukončili za stavu 0:2. Hra se nám ze strany trenérů moc nelíbila a tak došlo v kabině k určitým taktickým a herním změnám. To stejné však přišlo ze strany soupeře. Do druhého poločasu soupeř vstoupil mnohem aktivněji a kvalita hry se celkem zvedla. Převaha byla ale stále na naši straně a toho jsme jasně využili. Přidali jsme ještě další dva góly, které nám zajistili relativně pohodové vítězství. Autorem branek byl Jakub Ambrozek a Martin Janalík. Z utkání si tedy odvážíme 3 body a brousíme si zuby na další 3 body, o které se pojedeme porvat příští sobotu do Chválkovic. ©MS

18.3.2023

Mohelnice - Slovan 2:1 (0:1) penalty 4:2

Dnes jsme odehráli první mistrovské utkání na hřišti soupeře FK Mohelnice.
Kluci makali už od začátku, ale soupeř na nás naběhl ve větším tempu, než jsme čekali a prvních pár minut byla převaha jasně na soupeřově straně. Kluci se ale nezalekli a nepolevili a to přineslo i zasloužené ovoce. Po krásně kopnutém rohovém kopu Davidem Lošťákem se gólově prosadil Jakub Ambrozek a my jsme se tak dostali do vedení. V druhé polovině zápasu byla hra velmi vyrovnaná. Bohužel koncem zápasu se soupeř prosadil po naší špatné domluvě v obraně a srovnal tak skóre na 1:1. Měli jsme ještě dvě velké šance, které bohužel neskončily gólem. Z parádně kopnutého přímého kopu trefil Martin Janalík břevno, od kterého se míč odrazil, z našeho pohledu, jasně za brankovou čáru a pak vyskočil zase ven z brány. Rozhodčí ale tuto situaci neuznal jako gólovou. Další velkou šanci měl Karel Zapletal, když si před vápnem krásně nachystal míč na svoji dominantní nohu a vystřelil parádní dělovku. Střela bohužel směřovala jen do tyče a po velké smůle Ondra Richter netrefil prázdnou bránu z dorážky. O výsledku zápasu rozhodl až penaltový rozstřel, při kterém nám chybělo trochu štěstíčka, a tak si z Mohelnice odvážíme jenom jeden, ale zasloužený a vybojovaný bod. ©TT

29.10.2022

Slovan - Jesenec/Přemyslovice/Dzbel p3:3 4:1 (1:3)

Ze začátku utkání nás provází ohromné hrubice v obraně a zjišťujeme, že takhle to absolutně není možné, krátce do poločase saháme k radikálnímu řezu sestavou a přesouvám téměř všechny. Hra se zlepšuje, noví kluci zapadají úspěšně do sestavy, šílený start do zápasu se nám však do konce poločasu nedaří odvrátit. Jako už klasicky se nám po poločase daří lépe, hrajeme vyrovaný fotbal se soupeřem. Nejdřív snižujeme na 2:3 a v posledních minutách Stanislav Slavík si dojde pro penaltu a Jakub Lošťák vyrovnává na 3:3 - jdeme do penalt, kde zazáří brankář Šimon Wolf a rozhodující penaltu proměňuje Karel Zapletal skáče side flip a my slavíme 2body.

Tentokrát nám rozhodčí přihrál jeden bod a my jsme si získali ten druhý. Vyznamenat ovšem musím zábavný styl hry, kluci hezky kličkovali, zkoušeli parádičky a dělali zápas zajímavý pro diváky, zároveň s tím bojovali, až do poslední penalty. ©MA

27.10.2022

Mohelnice - Slovan 3:1 (1:1)

Domací mají natrénovaný styl hry, dělají to naslepo ani o tom nepřemýšlí a díky tomu v tom chybují. Když se jim nedaří opřou se právě o to co umí. My jsme nedokázali sponit úkoly, které jsme měli a po častých chybách vzadu nejsme pořádně schopni útočit. Ve druhém poločase jde cítit změna hry a větší uvědomění o tom, jak domácí hrají, bohužel rozhodčí nařizuje penaltu po zdánlivě ubráněné akci, domácí borec poslal dělovku pod břevno a za pár minut domácí přidali 3. gól a bylo vymalováno.

Nezasloužili jsme si ani remízu, ale rozhodnout by se mělo mezi kluky na hřišti a ne píšťalkou. ©MA

22.10.2022

Chválkovice - Slovan 3:3p 5:6(2:2)

Po velice svěžím startu (2' 1:1) nás čekal nelehký úkol = nezbláznit se a nezhroutit se z takového začátku. S dospělým fotbalem zápas neměl společného vůbec nic, góly padaly, protože brankáři nedosáhli na břevno, spoustu akcí pramenilo z absolutní neznalosti postavení ve hře (na obou stranách). Fotbal to byl nahoru-dolů, závěr byl divoký úplně stejně jako zbytek zápasu, mohli jsme rozhodnout a okamžitě inkasovat místo toho jsme šli do penalt. Kde jsme ukázali penaltového střelce i v 8. kole, narozdíl od soupeře. Jsem rád, že se nám podařilo v takovém zápase udržet hlavu na uzdě, jak v zápase, tak při penaltovém rozstřelu. ©MA

15.10.2022

Slovan : Zábřeh 2:4 (0:2)

1. poločas nám ukázal jak důležité jsou individuální výkony a jak to vypadá, když nevyhráváme osobní souboje a necháváme si propadnout jednoduché míče. (0:2) Ve druhém poločase jsme vylepšili kvalitu naší hry a hned se projevilo na nervozitě soupeře. Dovolím si říct, že dnes jsme byli smolnějším týmem, když za stavu 2:3 utíkal náš hráč Jakub Ambrozek sám na bránu a rozhodčí se rozhodl ignorovat úmyslné podražení a zmaření zjevné brankové příležitosti. Takový už je fotbal a pouze to ukazuje obrovskou vyrovnanost v naší tabulce, kde kraluje Jeseník vzadu se veze Řetězárna Česká Ves, ale jinak prostě zápasy rozhodují maličkosti, klíčové okamžiky, které my pravidelně nezvládáme. Děkuju klukům za jejich druhý poločas, kde ukázali, že na to rozhodně mají. ©MA

1.10.2022

Slovan/Bohuňovice - Mohelnice 2:5 (1:4)

Poslední dobou trpíme marodkou, která se naštětí nepodepisuje do hry. Mohelnici jsme ovšem nebyli úplně vyrovnaným soupeřem. Kamen úrazu pro nás bylo proměňování šancí, Mohelnice ze 3střel na bránu dala 3 góly a za stavu 1:3 jsme nebyli schopni vyrovnat, ačkoliv šancí jsme na to měli několik. Tohle nám dalo dohromady výsledek 2:5 - obrovská lekce produktivity. Papírově naše výsledky vypadají hrůzostrašně, herně ovšem tolik neztrádáme. Chybí nám góly. ©MA

24.9.2022

Slovan/Bohuňovice - Šternberk 0:4 (0:0)

Rozhodli první dva góly, nedali jsme - dostali jsme a bylo po zápase. Šternberk na nás přitlačil a přidal další 2 góly. ©MA

25.9.2022

Slovan/Bohuňovice - Jeseník 0:9 (0:5)

Nevyrovnali jsme se soupeři v ničem. Kluci byli pozdě u hráčů a z toho pramenil klid Jeseníku na naší polovině. Brankář v prvním poločase nepředvedl zrovna svůj nejlepší výkon a těžko se hraje za stavu 5:0. Tento víkend byl opravdu jeden velký průser. Zranil se David Lošťák, nafasoval ortézu a 3týdny klidu. Vazy v levém koleni. Z celkového počtu 19+5 nás na sobotní zápas bylo 12.

Po drtivém víkendu nás čeká středeční zápas a pak zas sobota. ©MA

11.9.2022

Jesenec Dzbel - Slovan/Bohuňovice 1:2 (1:1) penalty 2:4

gól Jakub Lošťák

Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Rozdílovým hráčem byl autor našeho jediného gólu, ten však neodehrál většinu utkání z důvodů lehkých bolístek. Kvalita na střídačce chyběla a tak jsme nebyli schopni zlomit obranu soupeře. Následné penalty nám usnadnil soupeř, když první dvě penalty poslal daleko mimo bránu. Ve čtvrtek čeká kluky Sk Uničov 2009, první zkouška před silným Jeseníkem. ©MA

27.8.2022

Sulko Zábřeh - Slovan/Bohuňovice 3:1

Gól: Jakub Lošťák

Vstup do utkání byl od nás horor, hráli jsme na umělce, to nám také moc nepomohlo, v prvních 10minutách jsme nabrali sebevědomí a do konce poločasu jsme se soupeři vyrovnali a následně byli i lepší, vytěžili jsme z toho "pouze" remízový stav. Po poločase se nám zase nepovedl vstup a vydržela to až do 2gólů během jedné minuty. Druhý gól byl skvěle kopnutý přímý kop ze 40metrů a následně nám soupeř vzal míč z rozehry a valil 1v1 s brankářem. Pak už Zábřeh povolil a my už nezvládli dát gól. Dneska to byl vyrovnaný soupeř a zápas plný zkušeností, bohužel jsme dnes tahali za kratší konec, pro spoustu kluků to nebyl jejich den, naše příští setkání dopadne 3body. ©MA

21.8.2022

Slovan/Bohuňovice - Řetězárna 5:1

Na obou stranách bylo znát značné oslabení sestav, každopádně jsme to zvládli o poznání lépe než soupeř. Osobní výkony Janalíka a Friedeckého byli nadstandartem utkání a nejen díky nim jsme dominovali hře. Velkým problémem byla produktivita, spoustu střel mimo branku a velký neklid před vápnem soupeře. Příští týden by nás mělo být více a zápas by měl mít větší výpovědní hodnotu. Kluci jsou nastaveni správným směrem a těšíme se do Zábřehu. ©MA

15.8.2022

Slovan + Bohuňovice - Horka 6:1

V dnešním utkání bylo vidět, že kluci dělají mílové kroky k sehranosti a měl jsem z nich pocit, že jsou už na velkém hřišti jako doma. Pozitivně hodnotím naše výpady po křídlech, kde samozřejmě občas chyběla kvalita v centru/zakončení. Cítím, že jsme plně připraveni na první mistrovské utkání. ©MA

13.8.2022

Slovan + Bohuňovice - Dolany 5:0
V sobotu jsme odehráli druhé přípravné utkání v Bohuňovicích proti Dolanům s výsledkem 5:0! Hosté nás nedosáhli fyzicky, což se odrazilo na počtu jejich vstřelených branek. Naši hráči nadále objevují tajemství velkého hřiště a takřka v 90% mají špatné postavení, čímž chci říct, že je určitě na čem pracovat po celou sezónu. Nadále se snažíme pro kluky najít vhodné pozice, na kterých pak budou hrávat v mistrovských utkáních. Suma sumárum zápas hodnotím kladně, potvrdili jsme si sebevědomí z minulého utkání, daří se nám napravovat chyby a do sezóny jsem velký optimista.
Góly: Slavík, Kotek, Laschke, Richter, Fiala ©MA