• strarší žáci trénují a hrají
    na hřišti v Bohuňovicích

24.9.2022

Slovan/Bohuňovice - Šternberk 0:4 (0:0)

Rozhodli první dva góly, nedali jsme - dostali jsme a bylo po zápase. Šternberk na nás přitlačil a přidal další 2 góly. ©MA

25.9.2022

Slovan/Bohuňovice - Jeseník 0:9 (0:5)

Nevyrovnali jsme se soupeři v ničem. Kluci byli pozdě u hráčů a z toho pramenil klid Jeseníku na naší polovině. Brankář v prvním poločase nepředvedl zrovna svůj nejlepší výkon a těžko se hraje za stavu 5:0. Tento víkend byl opravdu jeden velký průser. Zranil se David Lošťák, nafasoval ortézu a 3týdny klidu. Vazy v levém koleni. Z celkového počtu 19+5 nás na sobotní zápas bylo 12.

Po drtivém víkendu nás čeká středeční zápas a pak zas sobota. ©MA

11.9.2022

Jesenec Dzbel - Slovan/Bohuňovice 1:2 (1:1) penalty 2:4

gól Jakub Lošťák

Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Rozdílovým hráčem byl autor našeho jediného gólu, ten však neodehrál většinu utkání z důvodů lehkých bolístek. Kvalita na střídačce chyběla a tak jsme nebyli schopni zlomit obranu soupeře. Následné penalty nám usnadnil soupeř, když první dvě penalty poslal daleko mimo bránu. Ve čtvrtek čeká kluky Sk Uničov 2009, první zkouška před silným Jeseníkem. ©MA

27.8.2022

Sulko Zábřeh - Slovan/Bohuňovice 3:1

Gól: Jakub Lošťák

Vstup do utkání byl od nás horor, hráli jsme na umělce, to nám také moc nepomohlo, v prvních 10minutách jsme nabrali sebevědomí a do konce poločasu jsme se soupeři vyrovnali a následně byli i lepší, vytěžili jsme z toho "pouze" remízový stav. Po poločase se nám zase nepovedl vstup a vydržela to až do 2gólů během jedné minuty. Druhý gól byl skvěle kopnutý přímý kop ze 40metrů a následně nám soupeř vzal míč z rozehry a valil 1v1 s brankářem. Pak už Zábřeh povolil a my už nezvládli dát gól. Dneska to byl vyrovnaný soupeř a zápas plný zkušeností, bohužel jsme dnes tahali za kratší konec, pro spoustu kluků to nebyl jejich den, naše příští setkání dopadne 3body. ©MA

21.8.2022

Slovan/Bohuňovice - Řetězárna 5:1

Na obou stranách bylo znát značné oslabení sestav, každopádně jsme to zvládli o poznání lépe než soupeř. Osobní výkony Janalíka a Friedeckého byli nadstandartem utkání a nejen díky nim jsme dominovali hře. Velkým problémem byla produktivita, spoustu střel mimo branku a velký neklid před vápnem soupeře. Příští týden by nás mělo být více a zápas by měl mít větší výpovědní hodnotu. Kluci jsou nastaveni správným směrem a těšíme se do Zábřehu. ©MA

15.8.2022

Slovan + Bohuňovice - Horka 6:1

V dnešním utkání bylo vidět, že kluci dělají mílové kroky k sehranosti a měl jsem z nich pocit, že jsou už na velkém hřišti jako doma. Pozitivně hodnotím naše výpady po křídlech, kde samozřejmě občas chyběla kvalita v centru/zakončení. Cítím, že jsme plně připraveni na první mistrovské utkání. ©MA

13.8.2022

Slovan + Bohuňovice - Dolany 5:0
V sobotu jsme odehráli druhé přípravné utkání v Bohuňovicích proti Dolanům s výsledkem 5:0! Hosté nás nedosáhli fyzicky, což se odrazilo na počtu jejich vstřelených branek. Naši hráči nadále objevují tajemství velkého hřiště a takřka v 90% mají špatné postavení, čímž chci říct, že je určitě na čem pracovat po celou sezónu. Nadále se snažíme pro kluky najít vhodné pozice, na kterých pak budou hrávat v mistrovských utkáních. Suma sumárum zápas hodnotím kladně, potvrdili jsme si sebevědomí z minulého utkání, daří se nám napravovat chyby a do sezóny jsem velký optimista.
Góly: Slavík, Kotek, Laschke, Richter, Fiala ©MA